10 situácií, kde využijete samoopaľovací nástrek

Samoopaľovací nástrek

Keď raz skúsite nástrekové opálenie a zistíte, že vám vyhovuje – nebude sa vám už chcieť získavať opálenie hodinami na slnku alebo v soláriu. Samozrejme, na krásnu bronzovú pokožku nepotrebujete zvláštny dôvod. Ale predsa len, sú situácie, kde sa nástrek mimoriadne hodí:

  1. Svadba. Klasický deň, keď sa hlavní účinkujúci a ich najbližší pokúšajú vyzerajú čo najlepšie a najviac investujú do omračujúceho výzoru. Svadby sú tradičným ťahačom pre opaľovanie nástrekom. Módne prehliadky, večierky… všade chcete vyzerať dobre. So samoopaľovacím nástrekom sa to dá dosiahnuť za pár hodín a v rôznych tonerových odtieňoch.
  2. Promócia a iné oslavy. Ďalší míľnik v živote človeka, keď okrem iného strávi veľa času s oblečením, šatstvom – a krásou. Jeden nástrek zodpovedá šiestim až ôsmim návštevám solária, takže je logickejšie kvôli jednému dňu siahnuť po rýchlejšom riešení.
  3. Na prázdniny. Prázdniny, dovolenky v zahraničí, plážová sezóna – majú jednu vec spoločnú. Veľa ľudí chce vyzerať opálene už pred prvým krokom na verejnú pláž – nie každému je príjemne vyzerať bledo v bikinách.  Hlavnou zložkou nástreku je dihydroxidaceton, bezpečná látka, ktorá nevniká pod pokožku a vyrába sa z cukrovej repy alebo trstiny.
  4. Keď vám škodí opaľovanie na slnku. Ľudia s citlivou pokožkou vedia veľmi dobre o účinkoch UV žiarenia a právom sa obávajú kožných chorôb alebo nebodaj rakoviny. Ak viete, že vaša pokožka reaguje na slnko horšie, určite sa už obzeráte po náhradných riešeniach. Nástrek je vhodný dokonca aj pre tehotné alebo dojčiace ženy. A môžete si sami regulovať želaný odtieň pokožky.
  5. Ak má vaša pokožka problém s výzorom po opálení. Niektorí ľudia sa sťažujú, že aj pri opatrnom a sofistikovanom opaľovaní jednoducho sčervenejú, alebo opálenie je všelijaké, len nie estetické. Samoopaľovací nástrek vydrží niekedy aj dlhšie ako týždeň.
  6. Ak máte biele prúžky. Pri opaľovaní môžu často vzniknúť nerovomerne opálené plochy na tele – alebo staré známe biele prúžky. Určite oceníte, že ak vám niekde vytŕča biely fľak, môžete ho vyrovnať so zvyškom tela. Nástrek je pre pohodlných ľudí, ktorí službu radi využijú aj doma – toto štúdio vás môže zaškoliť v Trenčíne alebo v Prahe, alebo dokonca s ním môžete absolvovať online kurz.
  7. Rande. Schôdzka sa môže zomlieť narýchlo a bez prípravy – jeden nikdy nevie. Takže ak nemáte čas na viac návštev solária, nástrek vám pomôže. Treba dodať, že prvý kúpeľ alebo sprcha sa odporúča až po ôsmich hodinách, takže určitú rezervu potrebujete (opálenie sa vyvíja jeden až dva dni).
  8. Pri fotografovaní. Je jedno, či ste profesionálna modelka a máte dohovorený veľký photoshoot alebo sa fotíte len na Instagram pre pár priateľov – chcete vyzerať šik tak či tak.
  9. Ak robíte fitness alebo bodybuilding. Videli ste slávnu fitnessku alebo kulturistu bez masívneho opálenia? Pri verejných výstupoch je bronzová a zdravo vyzerajúca pokožka jednou z hlavných podmienok úspechu.
  10. A máte na pokožke rôzne telieska. Opaľovanie nástrekom vám pomôže zakryť jazvy, strie, pigmentové škvrny, znamienka, akné, starecké škvrnky – ak na to idete opatrne a s rozumom.