7 miest, kam sa vyplatí vyraziť s nafukovacím vakom

Nafukovací vak

Sedacie vaky sú prenosné, skladné a rýchlo nafukovateľné. Preto si človek rýchlo zvykne so sebou nejaký nosiť. Je to nosiť so sebou posteľ… akurát vyrobenú z ľahkého nylonu a plnú vzduchu. Reklama vraví, že sa dajú vziať kamkoľvek… no – takmer kdekoľvek. V tomto článku si ukážeme kam sa tieto „nafukovačky“ určite vyplatia pribaliť do batožiny.

1. Na piknik. Keď je vonku krásne a ľuďom sa nechce stolovať vnútri – vyrazia na piknik. Sedenie na dekách má svoje čaro, pod holým nebom, v parku alebo len tak na lúke. Sedacie vaky vážia len okolo kilogramu, určite nie sú ťažšie ako košíky s jedlom.
2. K vode. Nafukovacie hračky pri vode majú dlhú tradíciu. Vaky oceníte aj v prípade, že nepotrebujete sa špliechať v jazere alebo na kúpalisku, ale stačí vám len tak leňošiť, čítať si alebo pozorovať ostatných ako relaxujú.
3. Na detskú párty. Ak na žúroch radi robíte dojem na dospelých, s deťmi to ide ako po masle. Vaky sa predávajú v rôznych sýtych farbách, magnet pre hravé detské oči. Navyše viete kam ste si drobcov „uložili“.
4. Na festival. Nafukovacie sedačky sú na festivaloch mimoriadne obľúbené a rozšírené. Najmä v rôznych stánkoch, ako chill zóny a podobne. Kto vraví však, že ich môžu mať len firmy na svoje propagačné účely? Sedací vak môžete veselo priniesť so sebou, nie sú proti pravidlám žiadneho festivalu a môžete chillovať priamo uprostred akcie.
5. Do záhrady. V záhrade sa dá pracovať, v pote okopávať a polievať… alebo oddychovať. Len málo vecí je na svete príjemnejších ako čítanie si v pokoji záhradky, ďaleko od sveta a jeho hluku.
6. Na turistiku. Ako sme už spomenuli vyššie, nafukovacie vaky Seetee sú veľmi ľahké… Preto vás veľmi nezaťažia, ak máte viac dobrodružnú povahu a radi chodíte do hory. Oddychovať treba.  Ak zdoláte nejaký končiar alebo aspoň vŕšok, padne dobre rozložiť si „pohovoku“ alebo rovno sa na nej aj odfotiť a šupnúť fotku na Facebook, ako oddychujú horolezci.
7. Na internát. Naše vysokoškolské internáty (alebo ubytovne) oplývajú strohým nábytkom, ale žúruje sa v nich veľa. Prenosná sedačka rozsvieti izbu a uľaví nejednému zadku, ktorý potrebuje odpočinok.