9 dôvodov, prečo darovať drevenú módu

Drevená móda

K darovaniu darčeka nepotrebujete dôvod – darček je spôsobom poďakovania, prosby, pozornosti, vďačnosti, v prípade, že potrebujete úplatu…:). Dôvody nepotrebujete ani k výberu originálnej drevenej módy, pokiaľ vás okúzlila. I napriek tomu sme sa rozhodli poskytnúť vám ich hneď 9 – čisto bezdôvodne!

1. Potrebujete niečo výnimočné

Nie je zas až tak veľké umenie vybrať darček – dobré víno či tabuľku tej najlepšej čokolády často stačí. Pokiaľ však potrebujete niečo výnimočné – napríklad k priateľovej tridsiatke – a viete, že rád chodí do spoločnosti a často sa oblieka formálne, môžete mu zaobstarať motýlika z dreva v pôsobivej krabičke – nič viac, nič menej a o okúzľujúci darček máte postarané.

2. Chystáte sa darovať niečo s hlbším významom

Potrebujete darček s hlbším významom, ale žiadať o ruku nikoho nechcete? Nevadí, hĺbku nemusí mať len snubný prsteň, ale i drevené brošne s motívom zvierat z Beskýd. Vhodné hlavne pre:

– milovníčky prírody,

– nadšenkyne originality,

– stúpenkyne štýlu,

– zástankyne jedinečnosti,

– ochrankyne prírody…

3. Chcete prekvapiť či vyvolať úžas

Chcete darčekom vyvolať úžas u oslávenca? Tak to darujte buď opäť ponožky, alebo originálnu drevenú módu. S tým rozdielom, že zatiaľ čo pri ponožkách bude oslávenec žasnúť z toho, že ste opäť neboli schopný vymyslieť niečo originálnejšie, pri drevenej móde bude užasnutý dojatím – ako vám niečo tak nápadité vôbec prišlo na um!

4. Pri výbere darčeka u vás hlavnú rolu hrá materiál

Pri výbere darčeka u vás hlavnú rolu hrá materiál? A preto vsádzate na ušľachtilé zlato a diamanty? Ušetrite vašu peňaženku a darujte skvostné drevo. Od tej doby, čo si ho do parády vzali odborníci z BeWooden, uvidíte drevo z lukratívnejšej perspektívy.

5. Vsádzate na praktickosť, rovnako ako drevená móda BeWooden

Drevená móda – dobrá sranda, hovoríte si možno. Sranda, čo je i veľmi praktická! Pokiaľ sa na našu ponuku pozriete bližšie zistíte, že v nej nenájdete nič, čo by ste nevyužili – listové kabelky, peňaženky, opasky, motýliky… jednoducho všetko to, čo využijete!

6. Chcete pre svojich blízkych len vyberané veci

Žiadna druhá kvalita! Pre vašich blízkych chcete len to najlepšie – drevenú módu BeWooden.

7. Nechcete oslávenca darčekom nudiť

Darček, ktorému oslávenec venuje len letmý pohľad a potom ho odloží? V BeWooden v žiadnom prípade!

8. Hľadáte niečo, čo nespôsobuje alergiu

Už sa vám niekedy stalo, že ste oslávencovi darovali šperk, ale potom ste ho na ňom už nevideli? To preto, že mal alergiu! Tak toto sa vám s drevenou módou stať nemôže. A pokiaľ ani darovaný drevený náramok BeWooden na oslávencovi neuvidíte, až potom v tom hľadajte niečo osobné.

9. Ste fanúšikom prírody

BeWooden drevená móda má k prírode blízko, či už svojím materiálom alebo svojimi motívmi. Také zvieratá z Beskýd nadchnú každého nadšenca prírody.