Ak darujete nôž, nezabudnite priložiť mincu

Nôž CS GO Karambit Crimson Web

Nôž je možno najstarší a najuniverzálnejší nástroj na svete – a preto si ho ľudia dávajú zrejme dlhšie než si myslíme. Ak si potrpíte na symboliku, nezabudnite na tradičné priloženie drobnej mince k darčeku.

Nosíme si ich z dovoleniek, mám ich po ruke, hrávame sa s nimi, alebo si cvičíme motoriku – aj nože, ktoré nie sú výslovne určené na prácu, si môžeme obľúbiť. Kedysi sa darovaním nožom spájali celé kráľovstvá (napríklad v Japonsku), darovaním nožov sa utožovali rodinné alebo lénne vzťahy. Alebo sa uzatvárali manželstvá. A keďže ľudia boli odjakživa poverčiví, aby nôž neskôr „nerozťal“ vzťah, stalo sa zvykom, že k daru bola priložená minca, hoci aj tej najnižšej hodnoty. Mincu vrátil obdarovaný darcovi… a puf, zlé kúzlo bolo zažehnané.,

Je nôž vhodným darčekom aj dnes?

Určite áno. Napríklad vášnivému hráčovi hry Counter-Strike: Global Offensive spravíte určite obrovskú radosť, ak si na sviatok nájde v balíku niečo z ponuky nože CS GO. Tieto nože sú:
– oficiálne značkové výrobky zastrešené priamo tvorcami hry
– z ozajstnej kvalitnej ocele, ktorá môže byť otupená (ak obdarúvate neplnoletého, alebo skrátka nechcete darovať niečo nebezpečné)
– nôž obsahuje šnúrku, púzdro a dajú sa s ním robiť rovnaké triky ako predvádzajú postavy v hre
– nuž a cena je skvelá – nejde o žiadny drahý luxusný darček, ale normálny tovar v rámci možností každého človeka

Podľa štatistiky, až 63% príjmov v CS:GO ide zo skinov zbraní. To znamená, že ozajstnému hráčovi urobíte ozajstným nožom ozajstnú radosť.