Biele zlato

Biele zlato

Keď sa minie, je to problém. Obzvlášť ak sa jedná o prevádzku či firmu. Pozrite sa ešte raz… máte ho dostatok?

Najlepší toaletný papier do prevádzok sa vyznačuje dostatočným návinom, je najmenej 2-vrstvový a neparfumovaný, aby nevyvolával alergické reakcie. Dá sa ľahko skladovať, je cenovo výhodný a dobre rozložiteľný, aby neupchával kanalizačné a odpadové rúry.

Toaletný papier Jumbo 19cm alebo Toaletný papier Jumbo 26cm je vhodný do toaliet, ktoré denne použije väčšie množstvo ľudí, ako napríklad v hoteli, reštaurácii, v škole či na pracovisku. Stačí ich vďaka veľkému obsahu menej často dopĺňať. Ak navyše použijete správny zásobník na toaletný papier, bude výmena jednoduchá a čistá aj pre upratovačku.

Vedeli ste však, že toaletný papier nemusí byť len v rolke? Skladaný toaletný papier sa hodí do zhora plnených zásobníkov, pri ktorých je dávkovanie o niečo hygienickejšie. Navyše je takto zložený papier veľmi skladný, keďže je balený v krabiciach po niekoľko tisíc útržkov. Stačí vybrať balík, naplniť zásobník a hotovo!

V domácnostiach a ak dopĺňate toaletný papier na izby hosťom, napr. v hoteli alebo penzióne, pravdepodobne uprednostníte bežný toaletný papier na malej rolke. V tomto prípade si však dajte záležať na kvalite ale aj na značke výrobcu – aj týmto spôsobom totiž svoje zariadenie reprezentujete. To však neznamená, že nemôžete toaletný papier nakúpiť vo veľkom a výhodne!

Autor článku: ADLERR, s.r.o.
© 2021. Všetky práva vyhradené. Obsah z tejto stránky je zakázané kopírovať.