Buďte štýlová a ekologická

Móda na ulici

Prečo nezačať kupovať oblečenie, ktoré je nielen štýlové a originálne, ale má aj nejakú pridanú hodnotu pre životné prostredie? Každý predsa môže svojou troškou prispieť k ochrane prírody. Mnoho výrobcov sa nejakým spôsobom snaží pri svojich výrobných procesoch nezaťažovať prírodu viac, ako je nutné.

Buďte nevšedná s kabelkou snov

Premýšľate nad novou dámskou kabelkou, ktorá osvieži váš šatník i outfit? Vyberte si farbu, materiál aj dizajn podľa predstáv. Kabelky sú výnimočné hlavne pre svoj originálny vzhľad, ktorý rozhodne zaimponuje každému oku. Skvelou správou je aj to, že sú vyrábané z druhotných materiálov, nepotrebných kúskov oblečenia a sú recyklovateľné na 100%, čo určite poteší tých, ktorí si na ekologických produktoch dajú záležať a ekológia im nie je ľahostajná.

Rock off tričká pre milovníkov hudby a filmov

Doplňte svoj šatník o hudobné tričko s potlačou od Rock off. Je vyrobené z bavlny, vďaka čomu sa hodí na bežné nosenie, šport aj stanovanie. Potlač je vysokej kvality a bez akýchkoľvek AZO farbív. Motívmi môžete vyjadriť svoju osobnosť, hudobný či filmový vkus.

So správnymi legínami ukážete, čo vo vás je

Dámske legíny Lotus vám prinesú pohodlie a výnimočný dizajn. Ústrednou myšlienkou značky Lotus Leggings je slobodné vyjadrenie svojej jedinečnosti.

Legíny sa šijú v Číne. Výrobca zamestnáva skupiny, ktoré sú nejakým spôsobom znevýhodnené. Ide najmä o slobodné mamičky, ale tiež o talenty, ktoré sa neboja experimentovať.

Legíny sa vyznačujú vysokou kvalitou a výrobným štandardom. Navyše, použité materiály sú dlhodobo testované. Vlákna, z ktorých sú legíny šité, sú špeciálne a regulujú odvádzanie potu. Ak teda rady športujete, stanú sa vašim skutočným pokladom.Vyberať si tiež môžete zo širokej škály vzorov. Tie potešia extravagantné aj jemné typy.