Chaty na prenájom pre skvelú lyžovačku na Slovensku

Lyžovačka na Slovensku

Poriadna lyžovačka so štýlovým ubytovaním na Slovensku na Vás v zimnej sezóne 2016 čaká v Terchovej na úpätí Národného parku Malá Fatra. Práve tu sa nachádzajú chaty na prenájom Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Tieto chaty sú skvelým východiskovým miestom pre vašu lyžovačku na Slovensku. Iba 10 minút od Terchovej je lyžiarske stredisko Vrátna. Okrem toho sa do 45 minút cesty autom od chát nachádzajú ďalšie dve slovenské top lyžiarske strediská. Jedným z nich je lyžiarske stredisko Veľká Rača a druhé je lyžiarske stredisko Kubínska hoľa.

Chaty na prenájom

Chaty sú trojhviezdičkové, komfortne vybavené a sú výborným ubytovaním pre lyžiarov ale aj pre rodiny s deťmi na zimnej dovolenke. Okrem komfortnej výbavy je v chatách k dispozícii aj wellness centrum, ktoré isto príde vhod po celodennej lyžovačke. Chaty sú výborne dostupné autom, nachádzajú sa kúsok od centra Terchovej. Pri chatách je bezplatné parkovanie. Okolie chát taktiež ponúka veľa možností na spríjemnenie zimnej dovolenky. Môžete sa tu sánkovať, bobovať, stavať snehuliakov a pri chatách je taktiež bezplatné klzisko.

Slovenská lyžovačka

Okrem Vrátnej môžete ísť lyžovať aj do už vyššie spomenutých lyžiarskych stredísk Veľká Rača Kubínska hoľa. Vo všetkých troch strediskách nájdete zjadovky pre začiatočníkov aj pokročilých aj lyžiarsku škôlku pre deti. Samozrejmosťou je aj ski servis a požičovňa lyžiarskej výstroje. Aby bola vaša lyžovačka ešte výhodnejšia, chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha vám ponúkajú výhodné pobytové balíčky so zľavami na skipasy, napríklad balíček Jarné prázdniny 2016. Ak teda premýšľate nad lyžovačkou 2016, Terchová môže byť dobrá voľba na zimnú dovolenku.