Dokonalá hudba, ktorá sa hodí k cvičeniu

Beyoncé

Poriadny work out nie je len o samotnom cvičení. Je taktiež o vhodnej hudbe, ktorá nás namotivuje k čo najlepšiemu výkonu. Akú hudbu by ste si teda mali stiahnuť do svojho smartfónu?

“212” Azealia Banks

Keď budete mať počas workoutu pocit, že ste si siahli na dno svojich síl, zapnite si túto dokonalú pesničku od Azealie a dovoľte jej, aby vás jej neskrotný duch znova nakopol a dodal vám energiu.

“One More Time/Aerodynamic” Daft Punk

Stará klasika z roku 2007 vás určite nesklame. Naopak, budete sa vďaka nej cítiť euforicky a podáte lepší výkon.

“Single Ladies ” Beyoncé

Beyoncé nie je len inšpiráciou mnohých žien, je kráľovnou aj na parkete. Koniec pesničky Single ladies má takmer hypnotické účinky. Ani si nestihnete všimnúť, ako sa vám podarilo ubehnúť poslednú míľu a budete v cieli.

“Times Like These” Foo Fighters

Niekto cvičí, aby bol zdravší, iný preto, aby sa zbavil negatívnej energie, hnevu a zlosti, ktoré sa v ňom hromadili celý deň. Nech je váš dôvod akýkoľvek – pohádali ste sa s priateľkou, dostali výpoveď z práce alebo vás naštval nejaký drzý zákazník, Foo Figthers sa postarajú o to, aby ste mali lepšiu náladu.

Vyskúšajte podcast

No a samozrejme, okrem hudby si môžete zapnúť taktiež podcast. S podcastami sa v posledných mesiacoch rozrhlo vrece a vy si tak môžete vypočuť takmer čokoľvek. Podcast o osobnom, duchovnom či profesnom raste, podcast, ktorý vás pobaví, alebo podcast, ktorý vás niečomu priučí.

Okrem skvelej hudby myslite aj na športové oblečenie na cvičenie. Každý by mal mať vo svojej športovej výbave zopár povinných kúskov. Pohodlné legíny na cvičenie s vysokým alebo nízkym pásom zaručene oceníte nielen pri behu, jóge ale aj pri posilňovaní. Tie je dobré doplniť športovým tielkom alebo tričkom, ktoré vám perfektne sadne. Hlavne, aby vám nebránilo v pohybe. No a samozrejme, netreba zabúdať ani na športovú mikinu. Športové mikiny sú totiž skvelým kúskom, ktorý oceníte najmä v zlom alebo daždivom počasí.