Dokonalý hudobný zážitok s bezdrôtovými slúchadlami

Bezdrôtové slúchadlá

Hľadáte slúchadlá, ktoré majú nielen moderný dizajn, ale oplývajú aj užitočnými funkciami? Skvelou voľbou sú bezdrôtové slúchadlá. Tie so sebou môžete nosiť všade. Vďaka svojmu elegantnému vzhľadu a neutrálnej farbe sa navyše hodia ku každému outfitu.

Ako slúchadlá fungujú?

Cez Bluetooth ich môžete prepojiť so svojím tabletom, laptopom alebo smartfónom a počúvať celé hudobné knižnice. Dokonca aj ovládanie je úplne jednoduché. Prebieha komfortne cez tlačidlá umiestnené na ušnej časti. Nemusíte teda siahať po žiadnom inom zariadení, nechcenú pesničku preskočíte len pomocou nich.

Ďalším skvelým doplnkom je možnosť riadenia telefonického hovoru. Prostredníctvom bezdrôtových slúchadiel môžete hovor prijať, ukončiť či zopakovať. Ba dokonca vďaka vstavanému mikrofónu môžete hovor s priateľmi alebo rodinou aj uskutočniť.

Slúchadlá a ich vlastnosti

Milovníkov hudby bude určite zaujímať podpora aptX. Tú charakterizuje excelentný zvuk a vysoká kvalita.

Akumulátor vám poskytne až 14 hodín zábavy. V pohotovostnom režime vydržia dokonca až 540 hodín. Nabíjanie je tiež úplne jednoduché. Slúchadlá zapojíte k USB portu – napríklad k laptopu.

Ak sa vám nepáči možnosť bezdrôtového počúvania hudby, slúchadlá môžete používať tradične pomocou dodávaného jackového kábla.

Slúchadlá sú ergonomické a mäkké. Uši obklopuje koženkové čalúnenie. Čelenka s poťahom a jej veľkosť je nastaviteľná podľa potreby. Slúchadlá navyše veľa nevážia, môžete ich so sebou bez problémov nosiť všade.

Tipy do auta

Pokiaľ patríte k tým, ktorí vedia oceniť dobrý a kvalitný zvuk, zaobstarajte si do auta nové autorádio. Pre technologických nadšencov sa ponúka možnosť autorádia s dotykovým displejom, na ktorom si prehráte aj filmy.

Zvukový zážitok v aute si vylepšíte subwooferom pod sedadlo. Subwoofer vám prinesie dokonalé basové ozvučenie a posunie výbavu vášho auta na vyšší level.