HÖRMANN, najlepšie garážové brány a diaľkové ovládače

Ovládače Hormann

Väčšina ľudí, ktorá má skúsenosti s garážovými bránami HÖRMANN vie okrem kvality oceniť aj iné výhody. Dnes budeme hovoriť o diaľkových ovládačoch a ich ponuke.

Farebné kombinácie

Diaľkové ovládače HÖRMANN sa vyrábajú vo viacerých farebných prevedeniach. Záleží len na Vás, či zvolite klasickú čiernu alebo bielu, ktorú vďaka odlišnej farbe od iných vecí ľahko nájdete. Rovnako aj dizajn a prevedenie je krásne elegantné, takže vám ovládač skvele sadne do rúk a rovnako tak poteší aj vaše oko.

Funkcie

Niektoré typy ovládačov vám dokáže veľmi zjednodušiť život, pretože dokážete získať informácie o stave Vašej brány na diaľku. Napríklad sa potrebujete presvedčiť:

  • Je garážová brána otvorená? Ak áno, dióda na ovládači zabliká červenou farbou.
  • Je garážová brána zatvorená? Ak áno, zelená farba diódy Vás o tom informuje.

Jednoduché ovládanie

V súčastnosti v obchodoch nájdete od jednotlačidlových ručných ovládačov až po päťtlačidlové. Závisí predovšetkým od Vašich požiadaviek a technickej zručnosti. Niekto môže preferovať jednoduchosť a rýchlosť, preto si zvolí jedno až dvojtlačidlové ovládač. Iní zas ocenia viac funkcií, aby sa mohol s bránou pohrať a preto volí štvrť a päťtlačidlové ovládače.

Vyrábať sa budú aj o 100 rokov

HÖRMANN spravil dieru vo svete v 50 –tých rokoch minulého stročia. Pôvodná myšlienka spočívala vo výrobe najkvalitnejších výklomných brán, aké človek mohol v tej dobe mať. Neskôr v 60-tých rokoch rozšírila firma svoje portfólio o priemyselné a sekciové garážové brány.

Pravidelnými inováciami a neustálym napredovaním HÖRMANN pokryl celý trh garážových brán od rolovacích, skladacích až po požiarné.

Firma HÖRMANN je dnes stále rodinná firma, ktorá je jedným z popredných výrobcov a predajcov garážových brán v Európe. Ak túžite po kvalite, tak s istotou môžete vsadiť na túto značku. Pôsobí v 30-tich krajinách sveta s viac ako 80-timi predajnými miestami a stovkami autorizovaných predajcov.

Autorizovaná HÖRMANN predajňa diaľkových ovládačov existuje aj na Slovensku. Mrknite na eshop „ovladace-hormann.sk“ a objednávajte z pohodlia domova.