Končíš školu a hľadáš prácu a bývanie? Máme pre teba TIP!

Aj koniec občas môže znamenať nový začiatok. Každý študent, stojaci na prahu svojej alma mater s diplomom v rukách, by mal na záver štúdia nazerať ako na príležitosť posunúť sa o krok vpred v osobnom, ale aj pracovnom živote. Ak máte kvalitné zázemie, bude sa vám vykračovať o poznanie ľahšie.

Otázka bývania je jedna z prvých, na ktoré mladé páry (ale aj singles) musia nájsť odpoveď. Pokiaľ ide o hlavné mesto, tak byty Bratislava ponúka v rôznom štandarde. Na ktoré parametre treba pri výbere bytu prihliadať, aby sa vám bývalo pohodlne dnes, zajtra, ale aj o niekoľko rokov?

Občianska vybavenosť

Moderné bývanie sa neobmedzuje len na priestor medzi štyrmi stenami, o jeho kvalite rozhoduje aj tzv. občianska vybavenosť. V zásade sa jedná o dostupnosť služieb, vplývajúcich na kvalitu života ako takého. Pri výbere bytu sa poriadne porozhliadnite po jeho okolí, pričom hľadajte obchody, zastávky MHD, rekreačné zóny a detské ihriská, no napríklad aj poštu, škôlku, školu alebo nemocnicu.

Riešenie pálčivých problémov

Medzi hlavné problémy Bratislavy, ale aj iných miest na Slovensku, patrí nedostatok parkovacích plôch. Ak sa pre byt na území hlavného mesta rozhodnete, určite sa o dostupnosť parkovacích miest zaujímajte. Moderné byty na predaj Bratislava dnes ponúka zároveň s parkovaním, napríklad v podobe monitorovacím systémom strážených podzemných garáží. Nie je ich mnoho, no dajú sa nájsť. Neviete kde hľadať? Skúste svoju šancu na Šancovej v Starom Meste.

Šanca na Šancovej

Náš TIP – Premiére

Obytný komplex Premiére ponúka všetky spomínané benefity a ešte niečo viac. Zainvestujte do nehnuteľnosti a vyberte si jedno až štvorizbový byt s balkónom, terasou alebo lodžiou, navyše v príjemnom prostredí hlavného mesta. Premiére môže byť vašim bezpečným ostrovčekom, odkiaľ budete podnikať objavné výpravy do džungle zvanej „život“.