Pánska spodná bielizeň: Ake typy poznáme a ako by sme sa o ňu mali starať?

Trenírky

Spodná bielizeň je dôležitou súčasťou každého šatníka. Mnoho mužov si to stále neuvedomuje a neprikladá jej veľký význam. Aké kúsky môžete nosiť a čo robiť preto, aby vám vydržali čo najdlhšie?

Ako často meniť pánsku spodnú bielizeň?

Každý deň by ste mali nosiť čisté spodky. Nie všetci muži si túto skutočnosť uvedomujú a bohužiaľ, nosia rovnaké spodky aj viac dní po sebe. Nielenže je to nehygienické, ale tiež nezdravé. V prípade, že chodievate do posilňovne alebo je vaša práca fyzickej povahy, spodnú bielizeň by ste si mali meniť aj v priebehu dňa.

Tiež nie je najlepšie nosiť spodnú bielizeň, až kým nie je deravá. Je dobré, ak staré kúsky aspoň raz ročne vymeníte za nové.

Ako prať spodnú bielizeň?

Klasickú bavlnenú spodnú bielizeň môžete prať v práčke na 40 stupňoch Celzia, ideálne s pracím prostriedkom pre citlivú pokožku, ktorý vás nepodráždi a nevyvolá alergické reakci.

Typy pánskej spodnej bielizne

Pánske slipy

Slipy patria medzi jeden z najobvyklejších typov pánskej spodnej bielizne. Ide o obľúbený kúsok, ktorý je vhodný na akúkoľvek príležitosť. Slipy môžete nosiť denne a pod akýkoľvek typ oblečenia. Dokonca, akiste vás poteší aj široká ponuka, v ktorej nájdete slipy rôznych farieb, vzorov a motívov. Všetko podľa vášho vkusu.

Pánske trenírky

Trenírky sú nielen komforné, ale doprajú vám aj pocit slobody. Pri pohybe vás nič nebude obmedzovať. Všetko má svoje nevýhody. Trenírky pre vás nie sú vhodnou voľbou v prípade, že radi nosievate obtiahnuté nohavice. Do nich totiž prebytky látky nenastrkáte. Ak nosíte oblečenie voľnejšie, trenírky sú pre vás to práve. Aj v tomto prípade máte na výber unikátnu škálu rôznych farieb a dizajnov. Môžete siahnuť po obrázkoch, moderných potlačiach aj klasike v podobe prúžkov.

Pánske boxerky

Skvelý kúsok pre moderných a elegantných mužov. Sú kombináciou komfortu, sebaistoty, praktickosti a sofistikovanosti. Ich obrovskou výhodou je, že pasujú na každý typ postavy. Látka je elastická a dokonale obopne vaše telo, takže sa vôbec nemusíte obávať, že by vás boxerky nejako obmedzovali v pohybe. Hodia sa pod úzke aj voľné oblečenie.

Tak čo na to hovoríte? Aký typ spodnej bielizne preferujete vy?