Pár otázok pred prvým predĺžením vlasov

Dlhé vlasy

Preto všetko je po prvýkrát,  je dobré ak sa na svoje prvé predĺženie vlasov trochu pripravíte – napríklad aj otázkami na odborníčky alebo skúsenejšie dámy. Nikto učený z neba nespadol. Ale každá žena môže dosiahnuť vytúžený objem a hustotu vlasov.

  1. Na aké vlasy sa dajú aplikovať príčesky a vrkoče? No, síce v podstate na väčšinu, ale je lepšie mať aspoň strednú dĺžku vlasov. Na kratších vlasoch to nevyzerá až tak dobre – nechajte ich trochu podrásť. Potom bude efekt dokonalejší.
  2. Ako sa bude príčesok správať pri žehlení vlasov alebo umývaní šampónom? Keďže sú príčesky vyrábané z pravých ľudských vlasov, je možné ich žehliť aj normálne umývať. Opatrnosť je však na mieste – ak ste si nie istá, poraďte sa s odborníčkou.
  3. Je celková starostlivosť náročná? Nie, nie je. Vlastne to závisí aj od kvality „náhradných“ vlasov. Čím kvalitnejšie, tým je starostlivosť jednoduchšia.
  4. Potrebujem stráviť hodiny v salóne krásy? S výrobkami Clip in vlasy to zvládnete aj sama za pár minút- za pomoci hrebeňa, sponiek a gumičiek. Na druhú stranu, pomoc sa vždy hodí, najmä ak nemáte s tým ešte skúsenosti.
  5. Ako si vybrať farbu a dĺžku? Farba závisí len od vás, v ponuke je vždy dostatok odtieňov. Ak máte husté vlasy, môžete si obstarať viac pásov a menšiu hustotu príčeskov, naopak, pri riedkych vlasoch sa odporúča skôr hustejší príčesok, ale s menším počtom pásov.
  6. Ako rozoznám kvalitnejší príčesok? Tie lepšie bývajú označené ako double-drawn, sú odolnejšie, ale aj hustejšie. Netrpia neduhom, že ich objem klesá ku končekom vlasov (ako u lacnejších modelov), pretože majú rovnakú dĺžku vlasov u všetkých vlákien.