Postele z masívu na ktoré máte

Posteľ z masívu Jelša

Drevené postele sú rozumnou investíciou. Cena týchto výrobkov je o niečo málo vyššia, čo sa dá vysvetliť super vlastnosťami. Pre výrobu nábytku s použitím rôznych drevín a typovanie sa často vykonáva podľa stupňa tvrdosti a pevnosti. Mäkké drevo je lipa, smrek sa hodí predovšetkým na rámy roštov, pre svoju ľahkosť (myslené je ako hmotnosť). Postele z masívu z tvrdého dreva majú dobre spracovateľné drevo a výrobky z týchto druhov ako je napríklad buk, sú cenovo rozumné. Je však potrebné zvážiť aj to, že posteľ z masívneho buku nepožaduje extra zaobchádzanie, čo je jeden z mnohých výhod. Postele so zásuvkami sú obzvlášť často vystavené rôznym mechanickým situáciám a preto je vhodné ich mať z tvrdého dreva ako je napríklad buk.

Posteľ z masívu Rosemary

Posteľ z masívu aj s úložným priestorom áno či nie

Posteľ z masívu aj s úložným priestorom sú voľbou s rozumu. V podstate získate v 1 produkte dvojité využitie. Prístup do úložného priestoru možno mať aj pomocou výklopného roštu, alebo viac roštov. Je dobré zvážiť priestorové dispozície spálne pre prípadné obchádzanie postele. Čo farba postele a okolia? Je tu možnosť si posteľ nechať vyrobiť priamo od výrobcu. Cena tohto nábytku: postele z masívu s úložným priestorom je vyššia, a preto je zvyčajne volená ľuďmi s čo vie dobre počítať. Je vhodné bukové drevo. Príkladne oblé tvary postele z masívu Larisa si obľúbilo už mnoho zákazníkov.

Posteľ z masívu Robin

Nielen naši známi nám odporučili posteľ z masívu Robin. Šírka postele z masívu môže byť od 90 do 250 cm. Robin je posteľ z masívu inšpirovaná želaniam zákazníkov ktorí si priali pevnú posteľ z 4 cm silného masívu u ktorej by zároveň neboli výrezy alebo medzery. Postele z masívu 180×200 cm, sú veľmi obľúbené, aj v panelových bytoch. Veľkosti dĺžky od 160 cm do 220 cm. Dnes špecializované firmy ako je i: Ing. Marek Solař ponúkajú ako konkrétne modely postelí, tak si môžete objednať posteľ, ktorá vyhovuje vašim požiadavkám vďaka atypické výrobe na želanie.

Posteľ z masívu Robin