Prečo sme si vybrali detský turistický nosič Neverland Koala

Detský turistický nosič Neverland Koala

Všepujte deťom lásku k prírode už od útleho detstva.

Vyraziť si na hory, ukázať potomstvu nové neobjavené miesta, ponúknuť im výhľady na krajinu a možno aj nejakú zver alebo iné tajomstvá lesa – to ovplyvní človeka na celý život. Ak nechcete, aby z vašich detí vyrástli neduživí domasedi, mali by ste im dopriať výlety na čerstvom vzduchu. Teraz je to možné aj už v maličkom veku, keď ešte dieťa nestíha kráčať s dospelými na túre. Potomka si jednoducho zabalíte do „batohu“ – do detského turstického nosiča, ktorý je pohodlný pre oboch, nosiča aj noseného.

V tomto článku si povieme prečo sa oplatí investovať a kúpiť si turistický nosič Neverland Koala. Ide o jeden z najlacnejších nosičov na trhu – momentálne stojí okolo stovky eur. A tým je povedaná už aj hlavná výhoda tohto kusu – ekonomické hľadisko. Nezruinuje ani rodiny so slabšími príjmami, vydrží niekoľko rokov a keď vaše deti odrastú, môžete ho darovať inej rodine alebo predať v bazári.

Napriek nízkej cene nie je ochudobnený o väčšinu doplnkov, ktoré majú aj drahší detský turistický nosič. To znamená, že má všetky tie vrecká a popruhy ako iné výrobky vo svojej kategórii, je bezpečný, nastaviteľný a umožňuje dieťaťu pohodlný posed na chrbte športovo založeného rodiča. Dokonca si vaša ratolesť môže na vás aj pospať alebo si skryť hlavu pred ostrým slnkom.

Samotný nosič Neverland Koala má len 2,2 kilogramov a oproti tomu má až desať-násobnú nosnosť. Ergonomicky sa pripôsobuje chrbtici rodiča a popruhy sa dajú upraviť tak, aby neťahali, netlačili, alebo sa nezošmykovali. Na výšku má 75 centimetrov a pevnosť mu zabezpečuje hliníkový rám. Súčasťou je aj odvzdušnenie, bez toho sa dnes hádam už turistická výbava už ani nevyrába. Dieťa sem môžete vložiť a vyložiť ľahko, môže pohybovať voľne rukami, len musíte dávať pozor, aby ste sa príliš nenakláňali alebo nerobili atletické pohyby, ktorý bez „nákladu“ bežne robíte.

Priehradky, nepriepustné vrecká, píšťaľka, strieška, reflexné prvky, dokonca podložka na prebaľovanie – to všetko tu nájdete. No nekúpte to za tú cenu.

Z výletu sa vaše dieťa vráti oddýchnuté, plné zážitkov, s vyčistenou hlavou a zbavené od stresu – to je cieľom aj rodičov. Pobyt v prírode prirodzene povzbudzuje fantáziu a zvedavosť ratolestí, na čerstvom vzduchu sa utužuje ich zdravie a o vzdelávání a učení sa nových vecí hádam už ani nemusíme písať.