Robotická kosačka za vás pokosí trávnik

Robotická kosačka

Letné obdobie so sebou okrem radostí prináša aj niekoľko strastí. Medzi tie zväčša patria práce okolo domu, ktoré sú počas teplých dní akousi samozrejmosťou. Predstavte si však, že vďaka robotickej kosačke, ktorá trávnik pokosí za vás, môžete stráviť dni s rodinou či priateľmi, alebo len tak s ľadovou kávou na stole a knihou v ruke.

S robotickou kosačkou GardenaSmartSileno City 500 bude starostlivosť o trávnik jednoduchšia

Robotická kosačka Gardena udržiava trávnik perfektne. Pracuje potichu, nevadí jej dážď a nespaľuje steblá trávy. Navyše, bez najmenších problémov nastavíte aj čas jej prevádzky. Kosačka sa hodí na trávniky do 500 m2 a nerobia jej problémy ani svahy. Disponuje aj otočným kolesom, vďaka čomu sa hodí aj do úzkych a malých záhradiek.

Trávnik bude vyzerať dokonale

Nože kosačky sú presné a zanechávajú po sebe dokonalý trávnatý koberec. Do kosačky sú zabudované senzory, vďaka ktorým na trávniku neostanú po kosení žiadne pásy.

Jednoduché ovládanie

Do smartfónu si poľahky nainštalujete aplikáciu GardenaSmart a svoju záhradu tak budete mať pod kontrolou odvšadiaľ. Aplikácia vám načíta všetky potrebné informácie a vy im tak okamžite môžete prispôsobiť nastavenia podľa vašich požiadaviek.

Prirodzené hnojivo

Jemne pokosená tráva ostáva na trávniku a pôsobí naň ako prirodzené hnojivo, ktoré podporuje nielen jeho rast, ale aj krásu.

Kosačka disponuje aj praktickými funkciami

Pokosí aj úzke pasáže bez toho, aby opustila dráhu. Má vysoko nárazu vzdorný plášť, ktorý ju robí obzvlášť pevnou. Jej ponuka je vysoko intuitívna a po zadaní veľkosti trávnika a časov, sama vypočíta plán kosenia.

Okrem kosačky siahnite aj po ďalších pomocníkoch. S robotickým vysávačom vám odpadnú starosti spojené s upratovaním v dome. Pokiaľ si radi užívate aj bazénové radovánky, robotický bazénový vysávač vám pomôže udržať vysoký hygienický štandard vody v bazéne.