Športujte s kúskami Dedoles

Cvičenie v prírode

Hľadáte pohodlné a zároveň kvalitné oblečenie na šport a rôzne pohybové aktivity. Prezrite si ponuku Dedoles, ktorý ma vo svojom portfóliu hneď niekoľko zaujímavých a originálnych kúskov. Značky, ktoré zastrešuje vyrábajú oblečenie v súlade s prírodou a kladú dôraz na svojich zamestnancov.

Dedoles je e-shop, ktorému záleží na svojom okolí, na životnom prostredí a na budúcnosti ďalších generácií. Myslí na zdravie obyvateľov a udržateľné procesy výroby, ktorých výsledkom bude produkt recyklovateľný alebo vyrobený z recyklovaných materiálov. Kúpou produktu teda nielen podporíte ekonomiku a poctivých výrobcov, ale stanete sa súčasťou uvedomelej skupiny, iniciatívy, ktorá chce vytvoriť zo sveta lepšie miesto.

Športujte v jedinečných legínach

Dámske legíny od Lotus Leggins sa vyznačujú vysokým komfortom a kvalitou. Originálny dizajn vám umožní vyjadriť svoju originalitu. Lotus Leggins je spoločnosť, ktorá dbá o svojich zamestnancov, odmeňuje ich, zamestnáva talenty, znevýhodnené skupiny a podobne. Legíny sú určené na pohybové aktivity. Sú totiž vyrobené z špeciálnych vlákien, ktoré skvelo regulujú odvádzanie potu.

Pohodlné bavlnené tričko so zaujímavým dizajnom

Značka Rock off vám ponúka hudobné trička vyrobené z bavlny. Tričká sú výnimočné pre svoje filmové, hudobné aj seriálové motívy, vďaka ktorým môžete vyjadriť svoj vkus. Keďže bavlna je pre telo prirodzená, v kúskoch od Rock off sa budete cítiť pohodlne nielen počas športových aktivít, ale aj počas festivalov, koncertov či iných spoločenských podujatí.

Mikina, ktorá vás zahreje

Mikina od the Montain je vyrobená z kombinácie bavlny a polyestra, čo zabezpečuje jej dokonalú mikroklímu. Mikiny sú zaujímavé pre svoje umelecké dizajny, ktorá pochádzajú od známych aj menej známych umelcov. Sú vhodné na bežné nosenie aj na športové aktivity.