Teambuilding v Questume

Questum Team

Keďže doba pracovným kolektívom nepraje, ponúkame vám oddych vo forme teambuildingovej aktivity: Escape room Questum. V ponuke sú 4 únikové hry, každá je iná:

  • Tajomstvo Nikola Teslu je dobrodružstvo s filmovou atmosférou a vynikajúcimi kulisami, ktoré vás vezme do tridsiatych rokov 20. storočia.
  • Strašidelné príbehy socializmu je hororový detektívny príbeh z Leningradu v 80-tych rokoch, kde sa vžijete do role sovietskych vyšetrovateľov vraždy.
  • Prekliatie Mayov je príbeh podobný Indiana Jonesovi – archeológia, napätie a jedna prastará záhadná civilizácia, o ktorej stále skoro nič nevieme.
  • Tajomné laboratórium prežijete v sovietskom bunkri / laboratóriu a práve tu si uvedomíte viac ako inde hodinový limit escape roomov… čosi tu totiž tiká a odpočítava čas.

Covid automat pre Bratislavu je momentálne oranžový. To je druhý stupeň po zelenej farbe a znamená ostražitosť. Kedže v Bratislavskom kraji je najvyššia zaočkovanosť, zatiaľ sa nepredpokladá zhoršenie podmienok. Oranžový stupeň znamená, že pohyb osôb nie je obmedzený, služby ako gastro, obchody, doprava a pod. sú všetky otvorené, len fungujú pod istými pravidlami. Aj masové podujatia sú povolené – za určitých podmienok.

Escape roomy sú v porovnaní s inými teambuildingami prekvapivo lacné (hra stojí zhruba 55 euro pre 2 až 5 osôb), nezabijú vám celý deň, ale sú prekvapivo intenzívne a pamätateľné – o zážitku sa budete baviť ešte týždne. Hra cibrí vašu komunikáciu a spoluprácu, ponúkne vám hádanky a puzzle na vyriešenie, pri ktorých sa zapotíte – a to krajšia bude odmena, keď ich rozlúsknete.