Uterák, deka alebo osuška – s čím chodíte na pláž vy?

Osuška na pláži

Osviežujúce schladenie v bazéne počas letnej horúčavy je jedným z dôvodov, prečo väčšina z nás miluje leto. Plávanie či leňošenie na pláži si však vyžaduje tie správne doplnky, aby sa z relaxu nestal zbytočný stres. Nedovoľte, aby vás leto pristihlo nepripravených – pripravte si všetko pre oddych na pláži.

Z vody rovno do osušky

Nech už sa vyberiete k moru, na jazero alebo na kúpalisko, nikdy si nezabudnite pribaliť aj osušku. Hebký dotyk bavlnenej tkaniny na studenej mokrej pokožke si užíva snáď každý z nás. Osušky sú v dnešnej dobe dostupné v rôznych materiáloch a farebných kombináciách, takže si na svoje prídu všetky vekové kategórie. Radí sa držíte tradícií? Vyskúšajte zamatovo hebké froté osušky, ktoré dobre absorbujú tekutiny.

Ak by ste chceli radšej vyskúšať niečo nové, pribaľte si na pláž bambusové osušky, ktoré sú odolné voči plesniam a kvasinkám. Plážové osušky z bambusového vlákna sú zároveň hypoalergénne, rýchlo schnú a perfektne absorbujú tekutiny. Využitie týchto osušiek však nemusí byť limitované len výletmi a použiť ich môžete aj vo vašej domácnosti.

Plážová osuška

Kvalitná deka nesmie chýbať

Jedna deka nikdy nestačí. Kempovanie, relax na pláži alebo romantický pohár vína na gauči – deka sa jednoducho zíde vždy. Ľahké deky z mikroplyšu sú dostupné v rôznych farbách a motívoch, vďaka čomu si v ponuke nájdu aj najmenší a vy budete môcť deku zladiť aj s vaším interiérom. Tkanina je zároveň príjemne hrejivá, takže ak sa zhorší počasie alebo zapadne slnko, vy ostanete v teplučkom objatí.

deka

Mäkučký uterák vás rozmazná doma aj na cestách

Kvalitný uterák, ktorý dobre absorbuje vodu, by nemal chýbať v žiadnej kúpeľni. Nech už sa jedná o uterák pre akýkoľvek účel, buďte nároční. Pre maximálne pohodlie vám odporúčame froté a bambusové uteráky, ktoré dodajú vašej domácnosti nádych luxusu. Uterák si však nezabudnite pribaliť ani na vaše cesty, keďže nikdy neviete, kedy ho budete potrebovať.

Deky, osušky a uteráky sú všestrannými doplnkami, ktoré sa vám zídu nielen v domácnosti, ale aj na pláži a na výletoch. Príjemné objatie hebkej osušky alebo hrejivej deky môže spraviť z bežnej chvíle moment, ktorý si zamilujete. Máte už v skrini pripravenú deku na romantický západ slnka alebo príjemnú osušku na nekonečné leňošenie na slnečnej pláži?