Vracajú sa Vám stále rovnaké zdravotné problémy? Terapia Vám môže pomôcť s úplným uzdravením!

©Bioliečba.eu, 2018 - až po súčasnosť
©Bioliečba.eu, 2018 - až po súčasnosť

V dnešnej uponáhľanej dobe sa nezriedka stáva, že nemáme čas ani na to, aby sme sa zamysleli nad tým, čo nás trápi. A tak na tieto trápenia zabúdame a emócie, ktoré potrebovali von, silou vôle potlačíme a uložíme ich hlboko v našom podvedomí. Naše telo si ale všetko pamätá. A zdravotnými ťažkosťami nám dáva najavo, že je najvyšší čas, aby sme svoje problémy začali riešiť.

Ľudský mozog funguje ako dokonalý počítač. Ak vie, že nastal problém, snaží sa na túto chybu upozorniť prostredníctvom zdravotných problémov, ktoré sa neustále opakujú. Lieky, ktoré v mnohých prípadoch iba tlmia priebeh ochorení, tu potom nepomáhajú. Trápia Vás opakujúce sa zdravotné problémy? Potom ste možno aj Vy prekonali psychickú traumu v detstve, alebo ste boli nútený potlačiť svoje emócie a Vaše telo teraz týmto spôsobom volá o pomoc. Práve tu Vám pomôže prirodzená liečba (z kw prirodzená liečba odkazujte prosím na www.bioliecba.eu) pomocou terapie.

Komplexná terapia

Komplexná terapia Vám môže pomôcť vyriešiť Vaše zdravotné problémy raz a navždy. Odkrýva totiž ich príčinu, ktorá je uložená hlboko vo Vašom podvedomí. Po nájdení tejto príčiny problému v tele nastanú transformačné procesy, ktoré vedú k postupnému uzdravovaniu. Odborný poradca a terapeut pán Radovan Babic navyše vedie terapiu na diaľku, a to pomocou verbálnej komunikácie po telefóne. Pre absolvovanie terapie teda nie je nutné cestovať a všetko môže prebiehať z pohodlia Vášho domova.

Ultimátna, pokročilá a experimentálna terapia

Pán Radovan Babic svojim klientom ponúka ultimátne terapeutické riešenie, ktorého cieľom je odstrániť všetky Vaše problémy, s ktorými sa stretávate v bežnom živote. Jedným z ultimátnych terapeutických cieľov je, aby si klienti vedeli spracovať každodenné problémy sami bez pomoci terapeuta. V budúcnosti už teda nebude nutné navštevovať terapeuta a vďaka navrátenému zdraviu nebude potrebné kupovať ani lieky.

V rámci experimentálnej terapie je potom možné odomknúť Vaše tzv. vyššie schopnosti, ktorými ste disponovali v minulosti a všetci ich brali ako samozrejmosť. Tieto schopnosti máme v sebe všetci, len v dnešnej dobe sa na ne už zabúda. Vďaka tomuto postupu Vám napríklad môžu dorásť chýbajúce zuby, veľmi rýchlo čítať atď.

Na urýchlenie Vašej terapie sú využívané mnohé dodatočné technológie a postupy prispôsobené Vašim individuálnym potrebám.

Uzdravte sa aj Vy raz a navždy a vyskúšajte možnosť komplexnej terapie na diaľku. Výsledkami, ktoré Vám prinesie, možno budete viac ako prekvapený. Viac informácií nájdete na www.bioliecba.eu.