Výhody sedacích vakov: koniec tradičným kreslám

Nafukovací vak na vode

No dobre, možno úplny koniec ešte kreslám, pohovkám a stoličkám nehrozí… no je fakt, že sedacie vaky sú momentálne veľmi obľúbené a sexy. A tu si povieme pár dôvodov prečo je tomu tak:

  1. Sú naozaj pohodlné. Prispôsobiteľné, pre každú postavu, v každom veku, dá sa na nich sedieť, ležať, alebo rozvaliť sa do takého polosedu, pololežania… záleží len od vás. Môžete na nich odpočívať pri televízori alebo počas prestávky v práci. Ani hosť na návšteve určite nepohrdne podobným relaxom.
  2. Šetria chrbticu. Ak ste zdravý človek, možno to až tak nevnímate (hovorí sa, že zdravie si začneme vážiť, až keď nám začne chýbať), ale ľudia s problémami s chrbticou vedia aké príjemné je, keď si vedia nájsť svoju bezbolestnú polohu.
  3. Nízka cena. Nafukovacie sedacie vaky sa nevyrábajú z drahého dreva, nemajú komplikované spoje, netreba ich zmontovávať. Takúto lazy sedačku zoženiete pokojne za 50 euro a buďte si istí, že vám vydrží veľmi dlho, sú vyrábané z veľmi odolných materiálov. Samozrejmosťou je výber farby atď.
  4. Sú prenositeľné. Umiestnite ich kdekoľvek sa vám zachce. Počas dňa môže byť vak na dvadsiatich miestach v dome, v záhrade alebo dokonca aj mimo domu. Vezmete si ich na chalupu, na párty, na festival, na rybačku, na túru, na výlet… uf, ťažké vymenovávanie.
  5. Čln na dovolenke? Prečo nie? A to najlepšie nakoniec. Nafukovacia varianta je vlastne taká nafukovačka na vodu – ako vidíte na obrázku v tomto článku. Pokojne z nej môžete spraviť plavidlo a zabávať sa do aleluja.